Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 09:17

Головна » 2019 » Червень » 7 » Табір "Країна "Пізнайко"
Табір "Країна "Пізнайко"

З 27 травня по 7 червня 2019 року в КЗ «Нельгівська ЗОШ ІІІ ступенів працював табір «Країна Пізнайко» з денним перебуванням для учнів 1 – 8 класів під гаслом: «Пізнаємо світ щодня – весело та цікаво».

Відповідальними за організацію роботи були вчителі початкових класів та вчителі-предметники старших класів.

Відкриття табору почалося урочистою лінійкою, а також урочистим було і закриття табору. Було забезпечено належну організацію змістового дозвілля дітей.

Метою роботи було розширення кругозору школярів, ознайомлення із загальними відомостями за темою, дати запальний старт довгоочікуваним літнім канікулам та створювати мотивацію для подальшого вдосконалення навичок.

Вся робота проводилася за планом:

• День здоров’я (27.05)
  • День туризму «Стежинами рідного краю» (28.05)
  • День книги (29.05)
  • День мови (30.05)
  • День захисту дитини (31.05)
  • День довкілля (03.06)
  • День дитячої творчості (04.06)
  • День народних ігор (05.06)
  • День дитячих талантів (06.06)
  • День української кухні (07.06)

Вчителі проводили заняття у формі ігор, круглих столів, екскурсій.

Основне завдання, яке поставили вчителі перед початком роботи табору: виховання культури спілкування, висловлювання власних думок, розвиток та розкриття творчих здібностей школярів, спонукання до саморозвитку та самовдосконалення. Вчителі обирали різні форми занять для забезпечення нових знань для учнів, які надалі будуть корисними для них.

Працюючи над реалізацією завдань тижня, вчителі допомагали вихованцям підвищити інтелектуальний рівень та подолати бар’єр, удосконалювати мовленнєві компетенції.

Діти із задоволенням відвідували заняття табору. Вихованцям дуже подобалися різні змагання, під час яких вони могли малювати,фарбувати, грати в різні ігри, тобто перебувати у природному для них світу гри і творчості і отримувати від цього велике емоційне задоволення. Деякі діти відкрили себе по-новому, стали більш активними, розкутими, так як позаурочні види робіт дають таку можливість.

Підводячи підсумки роботи, можна сказати, що мети, заради якої було відкрито табір, - досягнуто. Школярі проводили дозвілля весело, розширювали світогляд. Учні змогли проявити творчі здібності, навчалися коректно поводитися в різних ситуаціях та використовувати для цього цікавий матеріал, отримали достатню практику.

Участь наших учнів в літньому таборі має позитивні результати вже третій рік. Такий висновок можна зробити на підставі проведеного опитування учасників табору. Діти висловлювали бажання продовжувати практику таборів щороку.

Переглядів: 445 | Додав: nata06121966
«  Червень 2019  »
    Чихнуть с открытыми глазами невозможно.