Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 22:17

Головна » 2019 » Березень » 14 » Тиждень початкових класів "Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий"

Тиждень початкових класів «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий»

З 18 лютого по 22 лютого 2019 року в КЗ «Нельгівська ЗОШ І – ІІ ступенів» згідно затвердженого плану проходив Тиждень початкових класів. Всі вчителі творчо і відповідально підійшли до підготовки і проведення Тижня. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сторони діяльності вчителів, учнів, були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

Тиждень розпочався в понеділок лінійкою, на якій було оголошено план заходів та конкурсів, що проводитимуться протягом тижня. Кожен день мав свою тематику.

Понеділок – День моєї країни

Молодші школярі присвятили його своїй Батьківщині. Усі заходи, що проходили цього дня були переповнені любов’ю до рідного краю, його звичаїв, символів. В цей день учні відправилися у віртуальну подорож неповторними куточками України. Досить цікаво проходили виставки дитячих малюнків «Я малюю Україну» для учнів 1 – 2 класів, та «Моє рідне село» для учнів 3 – 4 класів. Молодші школярі доклали багато зусиль, щоб показати красу нашої країни та свого рідного села.

Вівторок – День української мови

В день української мови вчителька початкових класів Самойленко Н. В. провела літературну світлицю «Я пригорнусь до тебе, Україно», де пролунали вірші, пісні, легенди, прислів’я про українську мову та неньку-Україну. Після цього був проведений конкурс скоромовок, в якому прийняли участь всі бажаючі, а відзначилися такі учні:

І місце – Марченко Данило та Нетребко Анна (учні 1 класу)

ІІ місце – Воленко Вікторія (учениця 2 класу)

ІІІ місце – Денченко Ярослав (учень 4 класу)

Також в цей день вчителі початкових класів організували конкурс зошитів з української мови. Переможцями стали:

І місце – Гуменюк Ганна (3 клас)

ІІ місце – Нетребко Анна (1 клас)

ІІІ місце розділили між собою учениця 2 класу Воленко Вікторія, та учень 4 класу Денченко Ярослав.

Середа – День математики

Цей день став випробувальним для учнів. Вони змогли проявити свою ерудицію, логіку, кмітливість. Між учнями у різних класах пройшли змагання, конкурси, вікторини, де потрібно було проявити свої знання. Вчитель1 класу Самойленко Н. В. підготувала для своїх учнів цікаві математичні ребуси, які діти із задоволенням розгадували. Вчитель 2 класу Воленко А. О. для своїх діточок організувала вікторину «Інтелектуальний брейн-ринг». Між учнями 3 – 4 класів відбулася математична гра-змагання «Розумники та розумниці», яку підготувала та провела вчитель 4 класу Степаненко Н. І. Цього дня вчителі початкових класів організували конкурс зошитів з математики. Переможцями стали:

І місце – Гуменюк Ангеліна (3 клас)

ІІ місце – Нетребко Анна (1 клас)

ІІІ місце розділили між собою учениця 2 класу Воленко Вікторія, та учень 4 класу Гусаров Андрій.

Також Олійник Н. В. провела відкритий урок з математики в 3 класі.

Отже, цього дня учні початкових класів показали, які вони ерудовані, кмітливі, допитливі.

ЧетверДень здоров’я та спорту

Четвер учні присвятили здоров’ю та спорту. Ранок у дітей розпочався Флеш – мобом «Ранкова розминка», яку підготував та провів для них вчитель фізичного виховання Никифоренко В. Ю. Діти були дуже задоволені, активні та рухливі. В усіх класах початкової школи вчителі зі своїми учнями добре підготувалися до змагання «Краща фізкультхвилинка».

Місця розподілилися так:

І місце – учні 1 класу

ІІ місце – учні 2 класу

ІІІ місце – учні 4 класу

Спортивними були і перерви. Під час перерв учні грали у різні рухливі ігри.

В кінці дня Самойленко Н. В. провела відкритий урок НУШ в 1 класі з інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

П’ятницяДень довкілля

Відкрила цей день виставка малюнків «Збережемо довкілля». Також школярі проявили свої творчі здібності у конкурсі виробів «Україна без сміття: дайте відходам друге життя».

Діти активно приймали участь в цьому конкурсі. Матеріали для своїх виробів використовували різні: пластикові та скляні пляшки, компакт-диски, кришечки з пляшок, пінопласт, коробки та інше. Переможцями стали:

І місце – колективна робота учнів 1 класу

ІІ місце – Древняк Дмитро (учень 3 класу)

ІІІ місце – Гуменюк Ганна (учениця 3 класу)

Цього дня Степаненко Н. І. та Желябін Н. А. провели бінарний урок з природознавства та математики в 4 класі.

В кінці робочого дня керівник ШМО Самойленко Н. В. підвела підсумки проведення тижня початкових класів, а переможців усіх конкурсів було нагороджено грамотами.

Переглядів: 410 | Додав: nata06121966
«  Березень 2019  »
    Молния в 5 раз горячее чем поверхность солнца.