Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 29.04.2024, 18:31

Головна » 2016 » Травень » 2 » Хай тішаться внуками бабуся і дід, Хай тато і мама радіють дитині.
Хай тішаться внуками бабуся і дід, Хай тато і мама радіють дитині.

Сім’я, родина – це слова, які мають вагоме значення у житті кожної людини.

В Україні говорять: «Без сім’ї немає щастя на землі». Саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам'ять свого роду. Батьки – це найцінніше, що є в кожної людини

Іноді ми забуваємо про рідних у щасливі і радісні хвилини. Але коли у нас горе, біда, то чомусь ми, все-таки завжди повертаємося до батьківського дому, до маминої безмежної доброти. Поки живі мати і батько, бабуся і дідусь, то ніяке зло не страшне для дітей та онуків, бо день і ніч вони складають Богові молитви за своїх дорогих кровиночок.

За материнську ласку, за батьківську науку, бабусину казку, дідусеву мудрість у дітей села Нельгівка склалася нагода сказати дорогим людям добрі слова, заглянути в їхні чисті очі, поцілувати їхні втомлені обличчя і натруджені руки. 22 квітня у Нельгівській загальноосвітній школі було проведено родинне свято. У ньому взяли участь молодші школярі та вихованці дитячого навчального закладу «Світлячок» с. Нельгівка. Свято готували вчитель початкових класів Степаненко Наталя Іванівна та вихователі Злат’єва Лариса Іванівна і Громут Марина Михайлівна.

Вихованці садка та молодші школярі із задоволенням співали пісні, розповідали вірші для своїх рідних, приймали участь у гумористичних інсценівках. Дошкільнята артистично виконали пісню-танець «Бабушка, испеки оладушки», від якого всі глядачі були у захваті. Бабусі теж були активними учасниками свята: вони не сиділи, склавши руки, а із задоволенням відповідали на запитання конкурсу «Бабуся за партою». А як подарунок за активну участь їм було презентовано портрети, створені власноруч їхніми улюбленими онуками, учнями початкових класів.

Нажаль час швидко сплинув і свято прийшло до завершення. Всі були в піднесеному настрої і хотіли, щоб свято продовжувалося ще. Але на цьому свято не закінчилося, і вдячні онуки будуть щодня приносити щастя своїм рідним.

Нехай всі родини, як пишний вінок,

Щастям барвистим будуть багаті.

Бабусю шануймо і дідуся,

Матусю любімо і тата,

Нехай родина дружна уся

Буде на радість завжди багата!

Хай тішаться внуками бабуся і дід,

Хай тато і мама радіють дитині.

Хай буде, як дуб, могутній наш рід!

Хай злагода й мир запанують в родині!

Наталя Степаненко,

вчитель початкових класів КЗ «Нельгівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

«  Травень 2016  »
    Кошка спит 70% своей жизни.