Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 29.04.2024, 00:51

Головна » 2021 » Лютий » 23 » Міжнародний день рідної мови в школі
Міжнародний день рідної мови в школі

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято: до календарів усього світу воно увійшло тільки в 1999 році. Урочисте святкування цієї визначної дати  відбулося і  в КЗ «Нельгівська ЗОШ І-ІІ ст.».

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина. Святковий захід пройшов у різноманітних формах святкування цього дня. Класними керівниками було проведено: інформаційна година «Рідне слово, материнська мова»; години спілкування «О слово рідне, хто без тебе я…» і «Любіть Україну і мову її солов’їну»; виховні години «Як парость виноградної лози, плекайте мову», «Мова моя єдина», «О Слово рідне! України слово».

Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.

Тож побажаємо всім українцям, що свято бережуть українське слово – щастя, натхнення, добра, миру, світлого майбутнього, живіть повноцінним життям, досягайте вершин, адже у ваших руках доля нашої країни. Любіть, шануйте і бережіть рідну мову – вона наш генетичний код.

Переглядів: 384 | Додав: nadyaromanishina
«  Лютий 2021  »
    50 самых высоких гор на Земле расположены в Азии.