Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 29.04.2024, 09:58

Головна » 2020 » Вересень » 10 » ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Нельгівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

•  комунальний заклад «Нельгівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Приморської районної ради Запорізької області;
  •  вул. Центральна,25, с. Нельгівка, Приморський район, Запорізька область, 72114.

2. Найменування посади та умови оплати праці:

директор

посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови КМУ №373 від 20.03.2011, постанови КМУ № 78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіціентів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

3. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу, відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»:

посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково- педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, місце та термін їх подання:

претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

•  заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  •  копію паспорта громадянина України;
  •  копію документа про вищу освіту ( з додатком, що є його невід`ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  •  документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  •  копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  •  довідку про відсутність судимості;
  •  довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  •  мотиваційний лист, складений у довільній формі;

Претенденти можуть надавати інші документи, що підтверджують їх професійні та/або моральні якості.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент на посаду керівника закладу освіти.

5. Дата, місце проведення конкурсного відбору:

• подання документів здійснюється за адресою:
  •  Запорізька обл., м.Приморськ, вул.Банкова 119, ІІІ поверх, кабінет №2 відділу освіти.
  •  Уповноважена особа, яка приймає документи за описом – Гемма Марина Сергіївна, тел.74059, e-mail: marinagemma501@gmail.com.
  •  Уповноважена особа, яка надає інформацію про конкурс – Захаревич Станіслав Володимирович, +380992662064, e-mail:stahij@ukr.net.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

•  з 09 вересня по 30 вересня 2020 року включно - подання претендентами документів щодня по буднях з 14:00 до 16:00 (кабінет №2 відділу освіти).
  •  02 жовтня 2020 року – перевірка конкурсною комісією поданих документів щодо відповідності установленим вимогам, прийняття рішення про допущення та/або недопущення до участі у конкурсі та оприлюднення переліку осіб, допущених до участі у конкурсному відборі;
  •  05 жовтня 2020 року – ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування;
  • 08 жовтня 2020 року – конкурсний відбір:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти шляхом письмових відповідей на тестові завдання;

- перевірки професійних компетентностей, шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

- Конкурсний відбір відбудеться у приміщенні відділу освіти райдержадміністрації (кабінет №2) 08.10.2020 р. о 10 годині ранку (м.Приморськ, вул.Банкова, 119).

•  09 жовтня 2020 року - надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору та оприлюднення його.

Додається:

Переглядів: 382 | Додав: nata06121966
«  Вересень 2020  »
    В свой День рождения будет веселее, если вспомните, что одновременно с Вами День рождения празднуют ещё примерно 18 млн. человек в мире.