Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.05.2024, 05:32

Головна » 2015 » Червень » 2 » "Прощальний вечір, вечір випускний"
"Прощальний вечір, вечір випускний"

30 травня 2015 р. у сільському будинку культури було проведено випускний вечір для одинадцятикласників. В затишній, святково прибраній залі зібрались випускники, їх батьки та рідні, просто жителі села Нельгівка. Вечір був організований класним керівником 11 класу Ремжиною В. В. 10 випускників протягом трьох годин радували батьків та присутніх своїми талантами: співали, танцювали, брали участь у сценках, презентували власні відео-презентації шкільного життя.

Щирі слова настанов  на майбутнє пролунали від директора школи
Олійник Н. В., яка  привітала зі святом випускників, побажала успіхів на ЗНО, у майбутньому кар’єрному рості, реалізації фахових знань, умінь та навичок,  творчих звершень на професійній ниві, а також вручила атестати та срібну медаль.

У самостійну дорогу життя випускники взяли із собою благословення своїх батьків, класного керівника, вчителів, які додадуть їм віри у завтрашній день, надії на власні сили і здобуті у школі знання, цілеспрямованості у досягненні професійних успіхів.

Кружляють пари юнаків та дівчат,  тремтять сльози на очах у батьків та вчителів – знову відлітають із шкільного гнізда змужнілі, сильні, молоді, завзяті. Їм ввірено майбутнє держави і ми  віримо, що  вони зроблять все можливе, щоб школа пишалася своїми вихованцями.

Пропонуємо Вам переглянути ряд відеоматеріалів, які були представлені на випускному вечорі

«  Червень 2015  »
    Длина волос на голове, отращиваемых в среднем человеком в течение жизни — 725 километров.