Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 14.05.2024, 11:50

Головна » 2015 » Лютий » 25 » Вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні
Вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

Мамочко, вибач за чорну хустину,
За те, що віднині будеш сама.
Тебе я люблю, і люблю Україну
Вона, як і ти, була в мене одна.

20 лютого в КЗ «Нельгівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбулися заходи пам’яті героїв Небесної Сотні, кожен з яких розпочався хвилиною мовчання за загиблими. Для молодших школярів (1-4 кл.) вчителі початкових класів Самойленко Наталія Володимирівна та Степаненко Наталя Іванівна провели лінійку пам’яті “Герої не вмирають”.

У той же час, в головному корпусі відбулася лінійка-реквієм для учнів 5-11 класів «Помоліться за нас, рідненькі, бо ми тепер у сотні, у Бога». Організували захід Самойленко Наталія Вікторівна (вчитель математики та фізики) й Фастова Лариса Захарівна (вчитель української мови та літератури). На лінійці були присутні всі вчителі старших класів та адміністрація школи. Старшокласники активно долучились до проведення заходу.

Учні у своїх віршах та розповідях згадали тих мужніх сміливих, безстрашних, які віддали своє життя за наше майбуття. Присутні мали змогу переглянути фотографії загиблих, відео, присвячені їхній пам’яті, почути інформацію про події річної давнини.

Більше фотографій Ви можете переглянути у Фотоальбомах (розділ "Вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні (20.02.2015р. )

«  Лютий 2015  »
    Две трети жителей планеты никогда не видели настоящего снега.